This website uses cookies. Click here for more information.
  • *

Mensen en merken verbinden...

Newton21 is een creatief reclamebureau in Breda dat effectieve concepten ontwikkelt om mensen en merken met elkaar te verbinden. Ons werkveld omvat het realiseren van concepten en reclamecampagnes, corporate branding en vormgeving van huisstijlen, brochures, verpakkingen en POS materiaal. Daarnaast ontwikkelen wij websites en online media. 

 

Newton21 Breda is een full-service marketing-communicatiebureau. Een bureau met kennis van zaken, dat kiest voor kwaliteit en garant staat voor resultaat. En dat met eigentijdse middelen en inzichten mensen weet te bereiken, te activeren en te stimuleren. We zijn verbonden met de 'Newton21 Group'. Een internationaal marketing- en communicatienetwerk, gedreven door passie en innovatie.

  1. Full Service Al meer dan 20 jaar is Newton21 een creatief marketing-communicatie bureau, dat zich met passie inzet voor grote en kleine merken, commerciële organisaties en overheden. Innovatief, enthousiast, no-nonsense en persoonlijk. Alles in huis voor een succesvolle samenwerking.

  1. Integraal We maken tegenwoordig geen onderscheid meer tussen on- en offline communicatie, traditionele, mobiele of sociale media. Crossmediale communicatie is een integraal onderdeel van onze wereld en ons werk geworden.

  1. Samen Alle projecten die we bij Newton21doen zijn gebaseerd op nauwe samenwerking en open dialoog met onze opdrachtgevers. Uw kennis en input is net zo belangrijk als onze expertise en creativiteit. Zo gaan we samen voor succes.

  • Frank Schwagten
    Frank Schwagten
    Account / Directeur
    frank.schwagten@newton21.nl
    Victor de Zeeuw
    Victor de Zeeuw
    Creatie & concept / Partner
    victor@newton21.nl
    *
    Peter Ham
    Creatie & concept
    peter@newton21.nl
    *
    Bart Beunders
    Account
    bart.beunders@newton21.nl
  • Frido Kip
    Frido Kip
    Account
    frido.kip@newton21.nl
    *
    Maaike Prins
    Office manager
    maaike.prins@newton21.nl
    Hans van Esch
    Hans van Esch
    Studio manager
    hans.van.esch@newton21.nl
    Rudi Bosch
    Rudi Bosch
    Studio
  • Marleen van Esch
    Marleen van Esch
    Studio
    Jamie de Ronde
    Jamie de Ronde
    Studio
    Ron Phielix
    Ron Phielix
    Studio
    Tugce Kahveci
    Tugce Kahveci
    Studio
  • Nadine Braspenning - Konings
    Nadine Braspenning - Konings
    Studio
    Pepijn van Rijen
    Pepijn van Rijen
    Webdeveloper

Nieuwsgierig over wat we samen kunnen bereiken?

Bel: +31(0)76 522 33 33

Of stuur ons een bericht via het contactformulier